Moonlight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum universal pentru toti si pentru toate!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe plaja

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/08/2016

Pe plaja                           Empty
MesajSubiect: Pe plaja    Pe plaja                           Icon_minitimeSam Sept 03, 2016 10:51 pm

Nery

Ma nascusem si crescusem pe coastele insulei grecesti Mykonos insa la varsta de 14 ani incepusem sa calatoresc. Fiind in Marea Egee, aveam iesire rapida la Mediterana de unde puteam ajunge la Marea Neagra prin stramtoarea de la Instambul daca o luam catre nord-est cat si la ocean printr-o larga deschidere daca calatoream spre sud-vest.
Acum ma aflam inapoi in Grecia insa pe coastele insulei Creta, populata de turisti dar alesesem o plaja mai putin cunoscuta si populata.
Era o zi torida de vara iar eu stateam cu coada in apa si jumatatea umana pe nisip.
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/08/2016

Pe plaja                           Empty
MesajSubiect: Re: Pe plaja    Pe plaja                           Icon_minitimeDum Sept 11, 2016 9:13 am

O zi frumoasa pentru o plimbare in Marea Egee inapoi spre meleagurile mele natale, Insula Mykonos. Incep sa innot dar se parea ca am deranjat un rechin. Incepusem sa im i cresc viteza, sperand ca daca plec din teritoriul sau, ma va lasa in pace insa nu fu asa. Nu se multumi pana nu isi infipse coltii in bratul meu stang. Noroc ca era doar un pui de rechin, cam la 50 centimetri. Asa ca il indepartasem repede. Gasesc apoi niste alge cu care imi bandajez locul muscaturii.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Dum Sept 11, 2016 9:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 56
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/08/2016

Pe plaja                           Empty
MesajSubiect: Re: Pe plaja    Pe plaja                           Icon_minitimeDum Sept 11, 2016 9:52 pm

Ajunsesem si eu dimineata pe plaja si culesesem cateva scoici si acum luasem 2 bete si incercam sa aprind un foc pe niste vreascuri lasate in urma de catre alti turisti care au trecut prin zona.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe plaja                           Empty
MesajSubiect: Re: Pe plaja    Pe plaja                           Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe plaja
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moonlight :: RPG Real :: Europe's District-
Mergi direct la: